Proctotivo – názory a účinky

Pro mnoho párů je důležitá délka pohlavního styku. Proctotivo je přípravek, který pomáhá přirozeně prodloužit délku pohlavního styku. Přečtěte si naši recenzi a zjistěte více o tomto účinném doplňku stravy.

 

Proctotivo – názory a účinky

Jsou vaše sexuální vztahy neuspokojivé? Možná je čas vyzkoušet Proctotivo, produkt, který vám pomůže prožívat intimitu uspokojivějším a klidnějším způsobem.

Díky odborně zkombinovaným složkám vám produkt umožní zvýšit vaše potěšení a poskytnout partnerovi větší uspokojení. Při pravidelném používání budete moci zvětšit svůj penis bezbolestně a rychle.

První výsledky jsou dosažitelné během několika týdnů a účinky jsou viditelné během prvních 2 měsíců. To vše bez jakýchkoli nežádoucích reakcí, ať už krátkodobých, střednědobých nebo dlouhodobých.

Abychom se dozvěděli více, rozhodli jsme se provést test a napsat pro vás tuto recenzi. V následujících řádcích se budeme podrobně zabývat tím, jak funguje, funkcemi, výhodami, nedostatky, jak ho užívat, posudky, recenze, cena a prodejní kanály.

Co je to Proctotivo?

Dotyčný produkt je přírodní doplněk bez GMO a pesticidů, vyrobený z nejlepších rostlinných výtažků, adjuvans pro léčbu impotence, předčasné ejakulace a souvisejících problémů.

 

Proctotivo se dodává ve formě kapslí, potažených tak, aby se účinné látky při průchodu žaludkem zachovaly. Každé balení v cestovní velikosti a s těsným uzávěrem obsahuje 30 kapslí.

Díky přírodnímu složení a absenci chemických látek je doplněk bezpečný v každém ohledu; to však není jediná výhoda přípravku Proctotivo. Mezi silné stránky výrobku bychom rádi zmínili následující.

 •     složení kapslí s předdávkovanými účinnými látkami
 •     rychlý nárůst obvodu a délky penisu
 •     zvýšení potěšení
 •     delší trvání pohlavního styku
 •     více orgasmů za den
 •     překonání komplexu malého penisu
 •     větší porozumění v páru
 •     vhodné pro volný prodej
 •      žádné vedlejší účinky.

Vzhledem k tomu, že se nejedná o výrobek, který lze zakoupit bez lékařského předpisu, na oficiálních stránkách prodejce. Pro dosažení nejlepších výsledků léčby je však důležité dodržovat doporučené dávkování.

Jak Proctotivo funguje?

Na rozdíl od jiných metod a nástrojů pro zvětšení penisu a podporu potěšení při pohlavním styku je tento doplněk bez vedlejších účinků.

Jak Proctotivo funguje

Zcela neinvazivním způsobem vám umožní zlepšit kvalitu milování a zvětšit velikost penisu (až o 9 cm), a to během několika týdnů a bez jakýchkoli zdravotních rizik.

Přečtěte si  Gelarex - názory a účinky

Podle online recenzí výsledky přetrvávají dlouho po ukončení léčby. Není tedy nutné užívat přípravek po celý život, abyste dosáhli požadovaných výsledků.

Proctotivo – Složení

Látky obsažené v doplňku jsou vysoce kvalitní, bez GMO a toxinů, kombinované podle jedinečné receptury. Patří mezi ně:

 •     Schisandra Chinensis
 •     kořen korejského ženšenu
 •     extrakt ze šafránu
 •     černý pepř.

Schisandra Chinensis (běžně známá jako bobule goji) je rostlina, která je předmětem probíhajícího výzkumu. Zvyšuje výkonnost (včetně sexuální), čistí játra a bojuje proti psychickému a fyzickému stresu.

Korejský ženšen také ovlivňuje hladinu energie a působí v synergii s bobulemi goji. Snižuje také hladinu cholesterolu v krvi a má vlastnosti ředící krev, což umožňuje rychlejší průtok krve do corpora cavernosa během erekce.

Extrakt ze šafránu zlepšuje prokrvení mužského penisu. Pomáhá prodloužit průtok krve po dobu pohlavního styku, čímž zajišťuje intenzivní potěšení.

Pokud jde o černý pepř, zvyšuje účinnost ostatních složek. Umožňuje udržet erekci po delší dobu a dosáhnout intenzivnějšího orgasmu a také pomáhá zvětšit velikost penisu.

 

Proctotivo – dávkování

Užívejte 1 kapsli 2x denně se sklenicí vody o pokojové teplotě. Užívá se nejlépe ráno a v době oběda, půl hodiny před hlavními jídly, na lačný žaludek.

Proctotivo – Účinky

Spousta mužů využila speciální nabídky na Proctotivo v kapslích, aby vyzkoušela jeho účinnost. Výsledky daleko předčily nejvyšší očekávání, a to jak z hlediska velikosti, tak i výkonu.

V průběhu 2 až 6 měsíců bývá penis prodloužen o 3 až 7 cm, přičemž obvod se zvětší až o 2 až 3 cm. Zvětšení velikosti je doprovázeno výrazně intenzivnějším potěšením při pohlavních stycích, zvýšením jejich frekvence a delším trváním.

Díky těmto zjištěním se nemusíte uchylovat k drahé farmakologické léčbě a pochybným operacím. Léčbu by mělo doprovázet několik správných návyků, včetně zdravé stravy, pravidelné fyzické aktivity, vyhýbání se zdrojům stresu a dostatečného počtu hodin spánku.

Proctotivo – recenze na fóru

Na základě důkladného zkoumání recenzí Proctotivo bylo mužské publikum do značné míry spokojeno s nákupem výrobku. Mnoho pozitivních posudků zdůraznilo nedostatek vedlejších účinků při pokračujícím užívání, stejně jako skutečnost, že doplněk lze zakoupit bez nutnosti lékařského předpisu.

Přečtěte si  Traugel - názory a účinky

Mnoho mužů ve věku od 20 do 70 let hlásilo zvýšení velikosti penisu v délce a obvodu, stejně jako zlepšení výkonu v trvání a kvalitě. Mezi uživateli nechybí ani ti, kterým se daří mít více pohlavních styků denně, bez selhání nebo úzkosti z výkonu.

Mezi četnými recenzemi na webu najdeme také několik negativních komentářů, většinou souvisejících s nevhodným používáním nebo pod doporučenou dobou trvání. Společnost však raději neodstranila recenze proti nákupu, takže si na to můžete vytvořit vlastní objektivní názor.

Proctotivo - recenze na fóru

Proctotivo – Kontraindikace

Výrobek je určen pro muže a neexistují žádné kontraindikace pro ty, kteří dokončili sexuální vývoj, pokud je dodržováno doporučené dávkování. Aby nedošlo k náhodnému požití přípravku dětmi a mladistvými, měl by být doplněk uchováván mimo jejich dosah.

Osoby alergické alespoň na jednu ze složek přípravku, pacienti podstupující farmakologickou léčbu nebo chystající se na operaci by se měli zdržet užívání tobolek Proctotivo.

Pozor také na účinky předávkování: zvýšení množství nad rámec doporučený prodejcem může nepříznivě ovlivnit výkonnost a vést k dočasným potížím.

Kde koupit Proctotivo? Kolik stojí? Cena

Nyní k poslední části recenze: nevynechávejte čtení těchto posledních řádků, protože obsahují cenné informace o způsobu nákupu. Výrobek je k dispozici za přijatelnou cenu, díky současné akci si jej koupíte za pouhých 39 euro.

Kromě toho nemusíte platit za dopravu. Chcete-li zadat objednávku, stačí vyplnit příslušný formulář na oficiálních stránkách: Doplněk nelze zakoupit v lékárnách, drogeriích nebo jiných stacionářích, stejně jako na platformách online prodeje, jako je Aukro.

 

Údaje, které musíte zadat, jsou vaše jméno, příjmení, telefonní číslo, úplná adresa a další informace pro kurýra, které slouží pouze pro účely prodeje. Během několika hodin vám zavolá operátor, který potvrdí váš nákup a přistoupí k odeslání balíčku.

Zboží dorazí k vám domů během několika dní, bez dalších nákladů a informací o obsahu. Platbu předem provedete kreditní kartou, předplacenou kartou nebo prostřednictvím služby Paypal, a to prostřednictvím zabezpečených serverů; to vše bez rizika pro vaše soukromí.

Publikováno
V rubrikách Zdraví

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *