Matcha Slim nápoj 100g

Hledáte účinný produkt na hubnutí? Nezapomeňte si přečíst naši recenzi kapek Matcha Slim a získejte slevu na první objednávku!

 

matcha slim

Matcha Slim je název nového produktu na přírodní bázi, který funguje v tradici japonského čajového obřadu, podle některých recenzí, které se již objevily na internetových fórech. Produkt Matcha Slim je přípravek, který kombinuje čaj matcha s 22 dalšími účinnými látkami pro zlepšení fyzické a duševní pohody.

Oficiální webové stránky uvádějí, že složky jsou přírodního původu, takže je to bezpečný produkt pro každého. Prozkoumali jsme všechny informace dostupné online a napsali podrobnou recenzi tohoto inovativního a bezpečného produktu, který obnovuje kondici a pohodu těla i mysli.

Matcha Slim – co to je a jak to funguje?

Matcha Slim je v současné době jedním z nejčastěji zmiňovaných produktů z čaje matcha na fórech o přírodních produktech na internetu. Základem tohoto úspěchu je nepochybně účinnost, bezpečnost zcela přírodního práškového složení a snížená cena balíčku pro ty, kteří si objednají prostřednictvím oficiálních webových stránek ve Velké Británii.

 

Matcha Slim je práškový doplněk stravy, ze kterého se vyrábí lahodný nápoj, který tělu přináší řadu výhod. Jedná se o práškový čaj matcha obohacený o veganský protein, spirulinu, extrakt z grapefruitu, ostropestřec mariánský, vitamíny a minerály. Směs podporuje hubnutí, uklidňuje nervy a dodává energii.

Matcha Slim – jaké jsou její výhody a účinky?

Stimuluje metabolismus a spalování tuků – Matcha je známá svým účinkem na metabolismus. Zelený čaj ji stimuluje a nutí tělo využívat přijímanou potravu k získávání energie. Tuk se okamžitě spálí a přemění. Matcha také stimuluje tělo k využití tuku na břiše, stehnech a hýždích.

Podporuje relaxaci – buddhističtí mniši používali čaj matcha, aby si udrželi klidnou a jasnou mysl. Pro své hluboké relaxační účinky se někdy nazývá elixírem „tekuté meditace“. Matcha pomáhá hluboce relaxovat a snižovat úzkost. Zároveň pomáhá udržovat duševní jas a podporuje bdělost.

Silný antioxidant – Matcha je jedním z nejsilnějších přírodních antioxidantů, dokonce několikanásobně silnější než běžný zelený čaj. Účinně snižuje působení volných radikálů, které poškozují buňky těla a jsou příčinou rychlejšího stárnutí a mnoha zdravotních problémů, včetně kardiovaskulárních onemocnění.

Matcha Slim - jaké jsou její výhody a účinky

Povzbuzující – Matcha má relaxační a uklidňující účinky, ale takovým způsobem, že to není nutné. Také uvolňuje energii postupně během dne. Na rozdíl od kávy dodává matcha energii bez nepříjemných vedlejších účinků, jako je hyperaktivita nebo nervozita.

Má přirozený detoxikační účinek – Pro efektivnější hubnutí je třeba tělo očistit od toxinů. To je důležité i pro hladké fungování celého těla. Složky Matcha Slim podporují funkci jater a pomáhají odstraňovat škodlivé látky, které se nahromadily v důsledku špatné stravy nebo znečištění.

Přečtěte si  Ideal Slim kapek 20 ml

Matcha Slim – jaké složky obsahuje?

Jsou složky přípravku Matcha Slim skutečně přírodní? Odpověď zní ano. Matcha Slim obsahuje pouze vysoce kvalitní, přirozeně získané složky, které byly do složení zařazeny pro jejich schopnost vyvolat výše uvedené účinky. Zde jsou uvedeny složky přípravku Matcha Slim, kromě čaje matcha:

 •     Sójový protein – jedna porce Matcha Slim obsahuje 9 g bílkovin. Proto je ideální pro všechny fyzicky aktivní lidi.
 •     Naringin – Grapefruity obsahují naringin, glykosid s antioxidačními a hubnoucími účinky. Stimuluje proces lipolýzy, při kterém dochází k rozkladu tukových buněk, aby je tělo mohlo rychleji využít.
 •     Ostropestřec mariánský – byl vždy známý pro své detoxikační vlastnosti. Podporuje a chrání játra a pomáhá tělu zbavovat se toxinů.
 •     Spirulina – Obsahuje 2 důležité pigmenty, fykocyanin a chlorofyl, které působí jako antioxidanty. Chlorofyl podporuje funkci střev a udržuje bakteriální flóru. Rovněž potlačuje chuť k jídlu a poskytuje dlouhodobější pocit sytosti.
 •     Trávicí enzymy – Směs trávicích enzymů zajišťuje, že Matcha Slim může být užívána a vstřebávána rychle a bez kontraindikací a vedlejších účinků. Nezpůsobuje žádné nepříjemné pocity, jako je nadýmání.

Matcha Slim obsahuje také 16 vitaminů a minerálů: vitamin E, C, B6, B12, thiamin, riboflavin, niacin, biotin, kyselinu listovou, kyselinu pantotenovou, železo, zinek, měď, mangan, selen a jód.

Absolutní bezpečnost složek Matcha Slim je důvodem, proč podle mnoha odborníků může tento produkt používat kdokoli a v jakémkoli věku.

Matcha Slim – jak se používá? Dávkování a pokyny

Jak připravujete Matcha Slim? Příprava tohoto lahodného nápoje zabere jen několik minut. Podle příbalového letáku potřebujete pouze hrnek, vodu a přiloženou odměrku.

Zde jsou tři jednoduché kroky:

 1. Do šálku nasypte 3 odměrky prášku;
 2. Přilijte 300 ml vody;
 3. Dobře promíchejte a vypijte!

Poznámka: Čaj Matcha je velmi citlivý na sluneční záření, vlhkost a vysoké teploty. Matcha Slim je balena ve vzduchotěsném a dobře chráněném obalu. Díky tomu si Matcha uchovává své cenné vlastnosti po dlouhou dobu.

Matcha Slim – názory a recenze z online fór

Podle těch, kteří tento prášek vyvinuli, funguje Matcha Slim díky kombinaci výhod na několika frontách.

Z recenzí a zpětné vazby na internetových fórech se zdá, že Matcha Slim nabízí celou řadu výhod pro celkové zdraví podle těch, kteří ji používali. Vlastnosti, které dělají Matcha Slim jedinečným produktem podle recenzí a zpětné vazby zákazníků, jsou:

 • Jeho používání je snadné a pohodlné;
 • Chutná výborně;
 • Podporuje lepší funkci metabolismu a spalování tuků;
 • Podporuje relaxaci;
 • Zlepšuje celkovou pohodu;
 • Usnadňuje přirozený proces detoxikace organismu;
 • Dodává energii na celý den;
 • Vhodné pro vegany.
Přečtěte si  FitBerry 60 kapslí

Recenze a komentáře na internetových fórech nejen potvrzují účinnost tohoto produktu, ale také zdůrazňují jeho vynikající poměr ceny a kvality a profesionalitu zákaznického servisu, který distribuuje Matcha Slim.

Matcha Slim - názory a recenze z online fór

Matcha Slim – cena a kde koupit? Amazon, lékárna, Ebay

Kde si mohu koupit Matcha Slim a jaká je cena? Distribuční politika výrobce je koupit Matcha Slim pouze z oficiálních webových stránek, aby se udržela nízká cena výrobku a zabránilo se padělkům.

Oficiální webové stránky nabízejí také tři různé slevové balíčky:

 • Startovací balíček – 1 balení – 3% sleva z ceny – Chcete vyzkoušet chuť a výsledky Matcha Slim? S jedním balením můžete vyzkoušet jeho zeštíhlující a zdravotní účinky!
 • Optimální balení – 2 balení – Vychutnejte si HaiMatchu déle! 2 balení znamenají rychlejší metabolismus a rychlejší spalování tuků.
 •  Doporučené balení – 3 balení + 1 ZDARMA – sleva 25 % – Toto balení zvolte, pokud si chcete účinky Matcha udržet co nejdéle. Tento balíček obsahuje jedno balení Matcha Slim zdarma. Pokud se vám líbí, můžete ji sdílet s přáteli a rodinou. Nechte své blízké objevit výhody Matcha Slim také!

Chcete-li si koupit prášek a využít těchto speciálních nabídek, jednoduše vyplňte objednávkový formulář na oficiálních webových stránkách. Matcha Slim v originálním balení není k dispozici v lékárnách ani na Amazonu se slevovými balíčky, jak uvádí výrobce na oficiálních stránkách.

Nejlepší metody hubnutí bez cvičení

Máte pocit, že vám břicho narostlo o několik centimetrů? Vaše oblíbené džíny už nesedí na vaši vypracovanou postavu? To by mohlo naznačovat, že měsíce cvičení doma kvůli blokádě COVID-19 vás konečně dostihly – obrazně řečeno, samozřejmě! A zatímco svět kolem vás šílí, abyste vyrazili do posilovny a zbavili se přebytečných madel, musíme si přiznat, že cvičení vám příliš nesvědčí.

 

Co tedy uděláte? Dodržujete dietní plán? Zdá se, že je obtížné dodržovat dlouhodobý plán. Měli byste se pak stáhnout do kouta domu, sednout si za notebook a tajně chroupat koblihu nebo tucet koblih? Nebojte se, existují techniky, které můžete použít k hubnutí bez diety nebo cvičení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *